Naujienos

„Nupiešk gripo virusą

Mūsų darželio ugdytiniai dalyvavo Kauno klinikų organizuotame piešinių konkurse „Nupiešk gripo virusą“.Visi siųsti vaikų piešinukai pelnė po dovanėlę - knygą.

plačiau
Skaitovų konkursas

Balandžio 4 d. darželyje vyko skaitovų konkursas, kuriame dalyvavo net 22 vaikai. Konkurso laureatai balandžio 10 d. vyks į l.-d. ,,Kodėlčius" rajoninį konkursą. Linkime vaikučiams sėkmės ir gero laiko.

plačiau
Robotukas Tukas

Balandžio 3 d. darželyje lankėsi robotukas Tukas su draugu Vilmantu. Edukacinės programos metu stebėjome, kaip robotukas bendrauja, juokauja, meta kamuolį į krepšį, groja ir kartu su vaikais šoka ir net rašo.

plačiau
Būk saugus

Kovo mėn. vyko vaikų kūrybinių darbų paroda civilinės saugos tematika ,,Būk saugus".

plačiau
,,Sąmoningumo mėnuo BE PATYČIŲ

Kovo mėnesį prisijungėme prie "Vaikų linijos" inicijuoto "Sąmoningumo mėnesio BE PATYČIŲ". Socialinė pedagogė ,,Pasakėlės", ,,Lizdelio" ir ,,Smalsučio" grupių vaikams vedė užsiėmimus tema ,,Draugystė". Aptarėme patyčių reiškinį, kas tai yra ir kodėl to būti neturėtų. Diskutavome koks elgesys vienas kito atžvilgiu yra geras, draugiškas, priimtinas. Kaip mes mokame vertinti draugą ir draugystę. Žaidžiant emocijų žaidimą, ugdėme empatiją, gebėjimą ir norą padėti šalia esančiam draugui. Piešėme - ,,Draugystę".

plačiau
Socialinė akcija ,,Nenurašyk, o palaikyk

Kovo 21 d. minėjome pasaulinę Dauno sindromo dieną. Kalbėjome apie toleranciją, supratingumą, pagalbos svarbą, mūvėjome skirtingas kojinytes.

plačiau
Robotukų šventė

Kovo 20 d. ,,Lizdelio" grupės vaikai lankėsi ,,Šaltinio" progimnazijoje. Robotikos būrelio vadovė Jolanta Rimkuvienė su vaikais pristatė, kas yra robotika, kaip pasigaminti robotą. Vaikams labai patiko išbandyti įvairias veiklas, stebėti mokinių pasirodymą.

plačiau
Žemės diena

Kovo 20 d. darželyje minėjome Tarptautinę Žemės dieną. Dalyvavome estafetėse, rūšiavom atliekas, šokom, dainavom, piešėm piešinius mūsų motulei žemei.

plačiau
Kūrybinių darbų paroda ,,Antrasis daiktų gyvenimas

Nuo kovo 18 d. darželyje eksponuojama vaikų ir tėvelių kūrybinių darbų paroda iš antrinių žaliavų. Dėkojame už kūrybiškumą ir nuostabius eksponatus parodai.

plačiau
Kovo 11-oji

Kovo 8 d. minėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Darželio šermukšnių alėja virto ,,Lietuvos varpelių alėja". Skambant dainoms apie Lietuvą puošėme medelius ir maži, ir dideli.

 

plačiau