Naujienos

MKC koncertas

Gruodžio 13 d. darželio salėje koncertavo Moksleivių kūrybos centro dainininkai ir šokėjai. Linksmos žiemiškos dainelės džiugino mūsų mažuosius. Tarp MKC artistų atpažinome ir ne vieną mūsų darželio buvusį ugdytinį. Dėkojame MKC kolektyvui už nuostabias akimirkas.

plačiau
Eglutės įžiebimas

Gruodžio 11 d. įžiebėme darželio eglutę. Trys linksmi nykštukai ir besmegenis šurmuliavo kieme ir dirigavo šventei. Šventinę nuotaiką padėjo sukurti dar nespėjęs ištirpti sniegas ir puikus žiemiškas oras.

plačiau
Pasipuošėme žiemos šventėms

Darželio kiemas, salė, grupės, laiptinės papuošti gražiausioms žiemos šventėms.

plačiau
Bendruomenės Advento vakaronė

Gruodžio 7 d. darželio bendruomenė rinkosi į darželio salę, kurioje stebėjo Batakių teatro nuotaikingą spektaklį. Po spektaklio, jaukaus vakarojimo metu uždegėme Advento žvakelę, žaidėme adventinius žaidimus.

plačiau
Advento žvakelės

Gruodžio 4 d. uždegėme pirmą Advento žvakelę su vaikais. Jaukiai dėliojome vainiką, pamąstėme apie artėjančias šventes. Vieni kitiems palinkėjome jaukaus laukimo.

plačiau
Sveikas maistas - sveikas vaikas

Lapkričio mėnesį darželio sveikatos priežiūros specialistė vaikams vedė pamokėles apie sveiką maistą. Jų metu vaikučiai gilino žinias apie vaisius ir daržoves bei analizavo sveiko maisto pasirinkimo piramidę.

plačiau
Priešmokyklinukų Adventas

Lapkričio 21, 22  d.d. „Lizdelio“ ir „Smalsučio“ grupių vaikai kartu su auklėtojomis ir tėveliais uždegė Advento žvakelę.

plačiau
Akcija „Suteik naują gyvenimą“

Lapkričio 27 d. „Smalsučio“ ir „Lizdelio“ grupių vaikams vyko užsiėmimai „Suteik naują gyvenimą“. Visoje Europoje vyko Europos atliekų mažinimo savaitės renginiai, skirti atliekų prevencijai, mažinimui, pakartotiniam panaudojimui ar perdirbimui.

plačiau
Seminaras „Kaip per žaidimą augti ir pažinti“

Lapkričio 24 d. darželio salėje vyko seminaras pedagogėms. Seminaro metu mokėmės kokybiškai ir turiningai žaisti su vaiku, suprasti savo ir vaikų emocijas, geriau pažinti save. Lektorė Ina Kalvanienė buvo paruošusi eilę veiklų, todėl net nepajautėme, kaip greitai praėjo laikas.

plačiau
Gimnazistai darželyje

Lapkričio 20-24 d.d. darželyje lankosi savanorių gimnazistų komandos. Mokinių parengtos programos tolerancijos tema labai džiugina darželinukus.

plačiau