Naujienos

Mus kalbina knygos lapeliai

Gegužės 10 d. ,,Šilelio" grupėje ,,Pasakų skaitymo" popietėje svečiavosi Mažonų bibliotekos  filialo vyr. bibliotekininkė Ginta Bartkienė.

plačiau
,,Zipio draugai

Gegužės 9 d. ,,Šilelio" grupėje vyko tarptautinės programos ,,Zipio draugai"  baigiamoji šventė.

plačiau
 Meninio skaitymo konkursas „Ar jūs žinote, ar ne, ką vadinam gimtine?

Gegužės 10 dieną mūsų darželio vaikučiai Tomas, Martynas, Greta ir Eivilė dalyvavo meninio skaitymo konkurse „Ar jūs žinote, ar ne, ką vadinam gimtine?", kuris vyko VRCM „Pušelė". Mažieji ne tik deklamavo gražiausias eiles, skirtas gimtinei Lietuvai, bet ir visi drauge sekė pasaką, dainavo. Visi skaitovai buvo apdovanoti knygelėmis ir atšvaitais.​

plačiau
 Edukacinis projektas „Ar tau įdomus geriamasis vanduo

Gegužės 9 dieną darželyje svečiavosi VGTU lektorė dr. Ramunė Albrektienė. Ji priešmokyklinių grupių vaikams vedė edukacinę pamokėlę apie vandens svarbą ir naudą. Vaikučiai atliko paruoštas užduotis, žaidė, o įdomiausia dalis tai - mini laboratorijos ekspermemntai.

plačiau
Sėjos pradžia

Ggužės 8 d. kiškis su kiškiene ir daržininkas paskelbė sėjos pradžią. O jau darbų darbelių laukia, tik spėk suktis. Sėji, laistai, prižiūri, stebi, o žiūrėk, jau ir derlių nuimti laikas.

plačiau
Mamyčių diena

Darželio vaikučiai labai myli savo mamytes: gamino gėlytes, dekoravo darželio kiemą. Tai smagi staigmena mamytėms, atėjusioms pasivesti savo mažųjų iš darželio.

plačiau
Dainuoju gimtinei

Dalyvavome respublikiniame ikimokyklinio ugdymo projekte,,Dainuoju gimtine", skirtame Lietuvos atkūrimo 100-čiui.

 

https://youtu.be/yM6OtFlfDK0

plačiau
„Švarios mūsų rankos

Balandžio mėnesį darželio sveikatos priežiūros specialistė vaikučiams vedė rankų higienos įgūdžių stiprinimo užsiėmimus.​

plačiau
Chemija priešmokyklinukams

Balandžio 25 d. Žalgirių gimnazistai demonstravo cheminius bandymus ,,Smalsučio" grupėje. Dėkojame už suteiktas žinias ir nepamirštamus įspūdžius.

plačiau
Skaitovų konkursas

Balandžio 25 d. darželyje vyko mažųjų skaitovų konkursas ,,Šalis ta, Lietuva vadinas". Į rajoninį konkursą, kuris vyks VRCM ,,Pušelė" vyks: Eivilė O., Goda V., Tomas Č., Greta Ž., Martynas K.
Pačios gražiausios eilės skamba iš vaikučių lūpų.

plačiau