Naujienos

Mokslo metų pradžios šventė

Rugsėjo 3 d. atšventėme mokslo metų pradžią. Į darželį sugūžėjo didelis būrys vaikučių. Darželio bendruomenę pasveikino ir mero patarėjas Artūras Fetingis.

plačiau
„Plokščiapėdystės profilaktika

Sugrįžusius į darželį vaikučius sveikatos priežiūros specialistė kvietė mankštinti pėdutes ir smagiai pasivaikščioti plokščiapėdystės profilaktikos takeliu.

plačiau
Vasariški džiaugsmai

Muilo burbulų pūtimas - vienas iš nuotaikingiausių užsiėmimų vaikučiams, tad birželio mėnesį kartu su darželio sveikatos priežiūros specialiste ir auklėtojomis mažieji pūtė burbulus ir džiaugėsi ​puikia vasara.

plačiau
Ryto mankšta

Birželio mėnesį darželio sveikatos priežiūros specialistė vaikučiams vedė ryto mankštą lauke. Oras buvo puikus, mažųjų nuotaika žaisminga, tad mankštintis - vienas malonumas.​

plačiau
Joninės

Birželio 22 d. linksmai atšventėme Jonines. Laikėmės įvairiausių tradicijų: įvairūs vainikai, Joninių dainos ir šokiai, paparčio žiedo ieškojimas, prausimasis rasa, kupolė..

plačiau
Projektas ,,Šešėlių teatro kūrybinės dirbtuvės

Birželio 15 d. Lietuvos meno kūrėjų asociacijos projektas ,,Šešėlių teatro kūrybinės dirbtuvės“ suteikė galimybę mūsų darželio vaikams pabūti tikrais kūrėjais, improvizuoti, išlaisvinti savo kūrybiškumą. Tikimės ir ateityje panašių projektų.

plačiau
„Saugi vasara 2018

Gegužės mėnesį darželio sveikatos priežiūros specialistė vyresniųjų grupių vaikams vedė pamokėles tema ,,Saugi vasara 2018". Jų metu kalbėta apie saugų elgesį prie vandens, traumų ir perkaitimo saulėje prevenciją, aptartas saugus elgesys su naminiais gyvūnais, kaimo gyvuliais, pakartota rankyčių plovimo technika.​

plačiau
Tauragės dienos

Birželio 2 d. mūsų darželio vaikai dalyvavo Tauragės dienų koncerte ,,Linksmoji karuselė". Dėkojame tėveliams, kurie nepatingėjo ir atvedė vaikučius į koncertą.

plačiau
Vaikų gynimo diena

Birželio 1 d. ,,Smalsučio" ir ,,Lizdelio" grupių vaikai vyko į Tauragės pilies aikštę. Šventės dalyviai piešė kreidelėmis spalvingus piešinius, klausėsi nuotaikingų dainelių. Į darželį grįžome puikios nuotaikos ir su pilnu maišu saldainių.

plačiau
Burnos higienos įgūdžių formavimas darželyje

Gegužės mėnesį darželyje praktiką atliko Kauno kolegijos Medicinos fakulteto studentė Gabrielė. Kūrybinga studentė vykdė daugybę veiklų grupėse.

plačiau