Naujienos

Bendruomenės Advento vakaronė

Gruodžio 7 d. darželio bendruomenė rinkosi į darželio salę, kurioje stebėjo Batakių teatro nuotaikingą spektaklį. Po spektaklio, jaukaus vakarojimo metu uždegėme Advento žvakelę, žaidėme adventinius žaidimus.

plačiau
Advento žvakelės

Gruodžio 4 d. uždegėme pirmą Advento žvakelę su vaikais. Jaukiai dėliojome vainiką, pamąstėme apie artėjančias šventes. Vieni kitiems palinkėjome jaukaus laukimo.

plačiau
Sveikas maistas - sveikas vaikas

Lapkričio mėnesį darželio sveikatos priežiūros specialistė vaikams vedė pamokėles apie sveiką maistą. Jų metu vaikučiai gilino žinias apie vaisius ir daržoves bei analizavo sveiko maisto pasirinkimo piramidę.

plačiau
Priešmokyklinukų Adventas

Lapkričio 21, 22  d.d. „Lizdelio“ ir „Smalsučio“ grupių vaikai kartu su auklėtojomis ir tėveliais uždegė Advento žvakelę.

plačiau
Akcija „Suteik naują gyvenimą“

Lapkričio 27 d. „Smalsučio“ ir „Lizdelio“ grupių vaikams vyko užsiėmimai „Suteik naują gyvenimą“. Visoje Europoje vyko Europos atliekų mažinimo savaitės renginiai, skirti atliekų prevencijai, mažinimui, pakartotiniam panaudojimui ar perdirbimui.

plačiau
Seminaras „Kaip per žaidimą augti ir pažinti“

Lapkričio 24 d. darželio salėje vyko seminaras pedagogėms. Seminaro metu mokėmės kokybiškai ir turiningai žaisti su vaiku, suprasti savo ir vaikų emocijas, geriau pažinti save. Lektorė Ina Kalvanienė buvo paruošusi eilę veiklų, todėl net nepajautėme, kaip greitai praėjo laikas.

plačiau
Gimnazistai darželyje

Lapkričio 20-24 d.d. darželyje lankosi savanorių gimnazistų komandos. Mokinių parengtos programos tolerancijos tema labai džiugina darželinukus.

plačiau
PGT darželyje

Lapkričio 23 d. darželyje lankėsi PGT komanda su prevencine programa. Ugdytiniai sužinojo, kokie pavojai tyko žiemą, kokiu atveju gali padėti priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, žiūrėjo prevencinius filmukus, buvo supažindinti su ugniagesių apranga  (kai kurie ugdytiniai panoro ją pasimatuoti).

plačiau
Seminaras auklėtojų padėjėjoms

Lapkričio 21 d. vyko seminaras auklėtojų padėjėjoms „Vaikų emociniai poreikiai ir kaip į juos atsiliepti“. 

plačiau
Tolerancijos diena

Lapkričio 16 d. minėjome tarptautinę Tolerancijos dieną. Ugdomųjų veiklų metu vyko diskusijos apie toleranciją, žmonių skirtumus, pagarbą kitokiam.

plačiau