Naujienos

Sveiko maisto cechas

Vasario mėnesį priešmokyklinių grupių ugdytiniai su sveikatos priežiūros specialiste gamino sveikatai palankų maistą. Smalsučio grupės vaikai gamino pieno ir vaisių kokteilį, o Lizdelio grupėje noseles kuteno vaisių salotų kvapai.​

plačiau
Vaikų kūrybinių darbų paroda „Piešiu Lietuvą

Darželio laiptines puošia vaikučių darbeliai tema „Piešiu Lietuvą".

plačiau
Žiemos smagumai

Kai sniego tiek daug, o jis dar ir limpa, statyti sniego pilis ar sniego senius vaikučiams tikras malonumas. ​

plačiau
Lietuvos gimtadienis

Vasario 15 d. salėje atšventėme Lietuvos atkūrimo 100-metį.

plačiau
Lietuvos valstybės šimtmetis

Tauragės lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ bendruomenė pasiruošusi Lietuvos atkūrimo 100-mečiui paminėti.

plačiau
Širdučių šventė

Vasario 14 d. švenčiamą šv. Valentino dieną, šįmet skyrėme Lietuvai. Visi vaikai grupėse darė širdeles Lietuvai, linksminosi, vaišinosi.

Mes tikrai mylim Lietuvą.

plačiau
Užgavėnės

Vasario 13 d. trankiai atšventėme Užgavėnes. Varėme žiemą iš kiemo. Šokome ratelius, deginome negandas, stebėjome Kanapinio ir Lašininio grumtynes, o sudeginę Morę, vaišinomės blynais. Oras pasitaikė nuostabus.

plačiau
 Vasaris - sveikatingumo mėnuo

Vasaris džiugino žiemišku oru, tad sveikatos priežiūros specialistė iniciavo fizinio aktyvumo veiklas lauke. Vaikai smagiai lenktyniavo su rogutėmis, dalyvavo vikrumo ir ​žvitrumo reikalaujančiose rungtyse.

plačiau
Tautiniai kostiumai

Lietuvos atkūrimo šimtmečio proga sulaukėme nuostabios dovanos iš labdaros ir paramos fondo ,,Švieskime vaikus“. 16 tautinių kostiumų mūsų darželiui buvo įteikti vasario 8 d. Tauragės kultūros centre.

Dėkojame už gražią dovaną.

plačiau
Dovana Lietuvai

Vasario 5-9 dienomis, logopedinių pratybų metu vaikučiai ruošė dovaną Lietuvai. Vaikai kruopščiai kirpo spalvotas juosteles ir lankstė širdeles. Taip pražydo medis Lietuvos vėliavos spalvomis. Mes mylime Lietuvą!

plačiau