Naujienos

Atminti gyva, nes liudija

Sausio 13-osios rytą prisiminėme mūsų šaliai svarbius įvykius, uždegėme atminties žvakutes, pabuvome rimtyje. Taip pat dalyvavome akcijoje ,,Sustok už didvyrius".

plačiau
Lesyklų alėja

Artėja šaltos dienos. Paukšeliams paruošėm lesyklų alėją.

plačiau
Tarptautinė tolerancijos diena

Lapkričio 16 d. grupėse minėjome Tolerancijos dieną. Vaikai su mokytojomis diskutavo opiomis temomis apie toleranciją. Vaikai gamino darbelius, kurių tema dėlionė.

plačiau
Mikrobų baubas – muilas

Lapkričio 4‒6 dienomis  „Uogelės“, „Vyturėlio“ ir „Gintarėlio“ grupės vaikai dalyvavo sveikatos ugdymo ir mokymo užsiėmimuose „Mikrobų medžioklė“, kurio metu vaikugdytiniai kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Raminta prisiminė rankų plovimo bei čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo taisykles, o žinias įtvirtino atlikdami praktinę veiklą ‒ „Mikrobų baubas – muilas“.

plačiau
Helovinas

Smagiai atšventėme Heloviną.

plačiau
Kaip aš šiandien jaučiuosi?

Spalio 12-15 dienomis darželyje „Šilelio“, „Pasakėlės“, „Smalsučio“ ir „Lizdelio“ grupių vaikai dalyvavo psichinės sveikatos gerinimo užsiėmimuose ir kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Raminta mokėsi atpažinti, įvardinti ir pavaizduoti skirtingas emocijas ir jausmus bei atliko praktinę užduotį „Kaip aš šiandien jaučiuosi?“.

plačiau
Projektas ,,Užauginsiu pats duonelę

,,Šilelio“, ,,Smalsučio“ ir ,,Lizdelio“ grupės dalyvauja respublikiniame ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių ekologinio-etninio švietimo projekte „Užauginsiu pats duonelę!“.

plačiau
Europos judumo savaitė 2020

Rugsėjo 21 d. darželyje buvo minima Europos judumo savaitė 2020. Vaikučiai su išradingųjų tėvelių ir auklėtojų pagalba savo batus pavertė „greičio batais”. Kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Raminta atlikę mankštą dalyvavo fizinį aktyvumą skatinančioje akcijoje „Aplink darželį”, kurios metu „greičio batų” nešami tiesiog apskriejo visą darželį ir su šypsenomis veiduose kirto finišo liniją.
 

plačiau
Sportiškas ruduo

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą darželyje, Raminta Lešinskaitė rugsėjo 7-14 dienomis „Šilelio“, „Lizdelio“, „Smalsučio“ ir „Pasakėlės“ grupių vaikams vykdė fizinį aktyvumą skatinančius užsiėmimus.

plačiau
Išvyka į Klaipėdą

Rugsėjo 12 d. ,,Smalsučio" grupė vyko į Klaipėdos delfinariumą ir Jūrų muziejų. Išvyka apmokėta iš projektinių lėšų (dalyvaujame ekologiniame projekte ,,Ką papasakos Neptūnas"). Pabuvę muziejuje, važiavome pasigrožėti Olando kepure, pasivaikščioti.

plačiau