Naujienos

Ugdomoji veikla ,,Gandriuko

Vasario 13 d. ,,Gandriuko" grupėje veikla skirta Vasario 16-ajai.

plačiau
Ugdomoji veikla ,,Naminuko

Vasario 13 d. ,,Naminuko" grupėje veikla skirta Vasario 16-ajai.

plačiau
Dėkojame už lesyklėles

Vasario 11 d. apdovanojome šeimas, gaminusias lesyklėles, padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis. Po pietų miegelio keliavome į kiemą linksmai pašokti, pažaisti ir pakabinti lesyklėles.

plačiau
„Vasaris - sveikatingumo mėnuo“

Mūsų ugdytiniai akciją „Vasaris – sveikatingumo mėnuo“ pradėjo fizinį aktyvumą skatinančiais užsiėmimais. Vasario 10 dieną ikimokyklinio ugdymo grupių „Vyturėlis“, „Lizdelis“ ir „Varpelis“ vaikai kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Raminta Lešinskaite atliko akių mankštą bei įvairias sportines užduotis, kurių dėka mankštino ne tik visą kūną, bet ir lavino koordinaciją, stiprino darbo komandoje įgūdžius. Fizinis aktyvumas teigiamai veikia vaiko, o vėliau - ir suaugusiojo sveikatą, todėl jis ypač svarbus ikimokyklinio amžiaus vaikams, kurie intensyviai auga ir vystosi.

plačiau
Lesyklėlių paroda

Nuo vasario 6 d. darželio kieme eksponuojamos vaikučių su tėveliais gamintos lesyklėlės. Labai džiaugiamės dalyvių kūrybiškumu, kurį įvertins ir paukšteliai.

plačiau
Išvyka į ,,Holivudą

Vasario 5 d. ,,Šilelio" grupės vaikai su mokytoja vyko į Emos V. tėvelių restoraną ,,Holivudas". Duonos dienos proga vaikučiai kepė duonelę, kurią vėliau ragavo. Dėkojame Emutės tėveliams už gražią iniciatyvą.

plačiau
Duonos diena

Vasario 5 d. visos darželio grupės minėjo Duonos dieną. Diskutavome apie duonytės kelią iki mūsų stalo.

plačiau
Eksperimentinė veikla ,,Smalsučio

Sausio 28 d. ,,Smalsučio" grupės ugdytiniai su mokytoja Nijole atlikinėjo įvairius eksperimentus su vandeniu.
 

plačiau
Arbatų degustacija ,,Lizdelio

Sausio 23 d. ,,Lizdelio" grupės ugdytiniai su mokytoja Jolanta degustavo įvairias žolelių arbatas. Vaikučiai susipažino su įvairiausiomis arbatžolėmis, diskutavo apie jų teikiamą naudą sveikatai.

plačiau
Laisvės gynėjų diena

Sausio 13 d. 8 val. darželio languose plazdeno žvakučių liepsnelės, kieme degė Laisvės gynėjų atminimui skirtas laužas. 13 val. ,,Lizdelio" ir ,,Smalsučio" grupių vaikai dalyvavo atminties akcijoje ,,Sustok už didvyrius".

plačiau