Naujienos

Arbatėlę aš geriu - sveikas ir žvalus esu

Gruodžio mėnesį darželio sveikatos priežiūros specialistė vaikams vedė sveikatos stiprinimo užsiėmimus. Ugdytiniai gurkšnojo sveiką, skanią žolelių arbatą, ragavo natūralų medų, dalijosi mintimis, kaip išlikti sveikiems šaltuoju metų sezonu.​

plačiau
Susitikimai su Kalėdų Seneliu

Gruodžio 18-19 d.d. darželio salėje vyko kalėdinės vaikučių vakaronės. Dūkom kartu su „Linksmojo lagamino“ komanda ir Kalėdų Seneliu. Pasijautėme dar kalėdiškiau už lango pabirus sniegeliui.

plačiau
Seminaras pedagogėms

Gruodžio 14 d. darželio salėje vyko psichologės Eglės Gudelienės seminaras „Bendravimo ir bendradarbiavimo su šeima praktiniai aspektai“. Lektorė pati dirba viename Kauno darželių, todėl  seminaras buvo labai aktualus, situacijos pažįstamos.

plačiau
MKC koncertas

Gruodžio 13 d. darželio salėje koncertavo Moksleivių kūrybos centro dainininkai ir šokėjai. Linksmos žiemiškos dainelės džiugino mūsų mažuosius. Tarp MKC artistų atpažinome ir ne vieną mūsų darželio buvusį ugdytinį. Dėkojame MKC kolektyvui už nuostabias akimirkas.

plačiau
Eglutės įžiebimas

Gruodžio 11 d. įžiebėme darželio eglutę. Trys linksmi nykštukai ir besmegenis šurmuliavo kieme ir dirigavo šventei. Šventinę nuotaiką padėjo sukurti dar nespėjęs ištirpti sniegas ir puikus žiemiškas oras.

plačiau
Pasipuošėme žiemos šventėms

Darželio kiemas, salė, grupės, laiptinės papuošti gražiausioms žiemos šventėms.

plačiau
Bendruomenės Advento vakaronė

Gruodžio 7 d. darželio bendruomenė rinkosi į darželio salę, kurioje stebėjo Batakių teatro nuotaikingą spektaklį. Po spektaklio, jaukaus vakarojimo metu uždegėme Advento žvakelę, žaidėme adventinius žaidimus.

plačiau
Advento žvakelės

Gruodžio 4 d. uždegėme pirmą Advento žvakelę su vaikais. Jaukiai dėliojome vainiką, pamąstėme apie artėjančias šventes. Vieni kitiems palinkėjome jaukaus laukimo.

plačiau
Sveikas maistas - sveikas vaikas

Lapkričio mėnesį darželio sveikatos priežiūros specialistė vaikams vedė pamokėles apie sveiką maistą. Jų metu vaikučiai gilino žinias apie vaisius ir daržoves bei analizavo sveiko maisto pasirinkimo piramidę.

plačiau
Priešmokyklinukų Adventas

Lapkričio 21, 22  d.d. „Lizdelio“ ir „Smalsučio“ grupių vaikai kartu su auklėtojomis ir tėveliais uždegė Advento žvakelę.

plačiau