Naujienos

Trys karaliai

Sausio 7 d. atsisveikinome su Kalėdų eglute. Trys Karaliai palinkėjo vaikams gerų metų, padovanojo dovanėlių.

plačiau
Susitikimai su Kalėdų Seneliu

Nuo gruodžio 17 d. vaikučiai susitiko su Kalėdų Seneliu. Ačiū, Seneli, už dovanas. Jaukių švenčių.

plačiau
Eglutės įžiebimas

Gruodžio 6 d. darželio kieme įžiebėme kalėdinę eglutę. Vaikai linksminosi su Besmegeniu, Raganomis ir Nykštukais. Džiaugiamės mūsų žaliaskare ir dėkojame ,,Gintarėlio" grupės ugdytinio Manto tėveliui, kad padovanojo tokį grožį ir sukūrė šventinę nuotaiką.

plačiau
„Stuburiukai, raumenukai“

Kiekvieną lapkričio penktadienį  sveikatos priežiūros specialistė vaikams organizavo mankštas salėje „Stuburiukai, raumenukai“. Jų metu vaikai atliko pratimus, stiprinančius nugaros raumenis, lavinančius laikyseną ir koordinaciją.

plačiau
ADVENTAS

Lapkričio 30 d. darželio bendruomenė paminėjo Advento pradžią, uždegė pirmą Advento žvakelę. Mėgausimės jaukiu laukimu.

plačiau
DRAUGO DIENA

Lapkričio 29 d. minėjome Draugo dieną. Vaikai su mokytojomis lankė kitų grupių vaikučius. Kartu žaidėm, pažindinomės, linksminomės. Dalyvaujame tarptautiniame projekte ,,Draugystės pynė", todėl dovanojome vieni kitiems draugystės apyrankes.

plačiau

Lapkričio 19-29 d.d. darželio salėje vyko adventinės vakaronės, kurių metu vaikučiai pademonstravo tėveliams adventines programas, kartu pynė adventinį vainiką, degė žvakelę. Šv. Kalėdos ne už kalnų, jaukaus laukimo.

plačiau
Regioninėje šventėje ,,Pažinsi tautosaką - atrasi save

Lapkričio 28 d. mūsų darželio ugdytinė Gustė iš ,,Lizdelio" grupės kartu su meninio ugdymo mokytoja Violeta Girdžiuviene dalyvavo regioninėje šventėje ,,Pažinsi tautosaką - atrasi save" Bikavėnuose, Šilutės rajone.

plačiau
„Sveikas maistas- sveikas vaikas

Lapkričio 8 yra minima kaip Europos sveikos mitybos diena. Siekiant formuoti vaikų sveiko maisto pasirinkimo įpročius, darželio sveikatos priežiūros specialistė lapkričio 12- 23 d. vedė užsiėmimus grupėse „Sveikas maistas - sveikas vaikas". Jų metu aptarta sveiko maisto pasirinkimo piramidė, vaikai atliko paruoštas užduotėles ir dalyvavo mini egzamine „Kokia tai daržovė?"

plačiau
 Piešinių konkursas „Bakterijų tramdytojai

Norime  pasidžiaugti, kad net trys mūsų darželio vaikučiai laimėjo prizus skelbtame piešinių konkurse „Bakterijų tramdytojai". Po elektroninį termometrą laimėjo „Gintarėlio" grupės ugdytinis Jokūbas,  „Šilelio" grupės ugdytinė Amelija  ir „Smalsučio" grupės ugdytinė Jorūnė Kazakevičiūtė. Bekontaktis elektroninis termometras atitenka aktyviausiai į konkursą įsitraukusiai „Gintarėlio" grupei, o marškinėliais pasipuoš darželio sveikatos priežiūros specialistė. Dėkojame vaikučiams, jų tėveliams ir pedagogėms už aktyvų dalyvavimą.

plačiau