Naujienos

 Edukacinis projektas „Ar tau įdomus geriamasis vanduo

Gegužės 9 dieną darželyje svečiavosi VGTU lektorė dr. Ramunė Albrektienė. Ji priešmokyklinių grupių vaikams vedė edukacinę pamokėlę apie vandens svarbą ir naudą. Vaikučiai atliko paruoštas užduotis, žaidė, o įdomiausia dalis tai - mini laboratorijos ekspermemntai.

plačiau
Sėjos pradžia

Ggužės 8 d. kiškis su kiškiene ir daržininkas paskelbė sėjos pradžią. O jau darbų darbelių laukia, tik spėk suktis. Sėji, laistai, prižiūri, stebi, o žiūrėk, jau ir derlių nuimti laikas.

plačiau
Mamyčių diena

Darželio vaikučiai labai myli savo mamytes: gamino gėlytes, dekoravo darželio kiemą. Tai smagi staigmena mamytėms, atėjusioms pasivesti savo mažųjų iš darželio.

plačiau
Dainuoju gimtinei

Dalyvavome respublikiniame ikimokyklinio ugdymo projekte,,Dainuoju gimtine", skirtame Lietuvos atkūrimo 100-čiui.

 

https://youtu.be/yM6OtFlfDK0

plačiau
„Švarios mūsų rankos

Balandžio mėnesį darželio sveikatos priežiūros specialistė vaikučiams vedė rankų higienos įgūdžių stiprinimo užsiėmimus.​

plačiau
Chemija priešmokyklinukams

Balandžio 25 d. Žalgirių gimnazistai demonstravo cheminius bandymus ,,Smalsučio" grupėje. Dėkojame už suteiktas žinias ir nepamirštamus įspūdžius.

plačiau
Skaitovų konkursas

Balandžio 25 d. darželyje vyko mažųjų skaitovų konkursas ,,Šalis ta, Lietuva vadinas". Į rajoninį konkursą, kuris vyks VRCM ,,Pušelė" vyks: Eivilė O., Goda V., Tomas Č., Greta Ž., Martynas K.
Pačios gražiausios eilės skamba iš vaikučių lūpų.

plačiau
Išvyka į biblioteką

Balandžio 23 d. ,,Smalsučio" ir ,,Lizdelio" grupių ugdytiniai keliavo į Tauragės vaikų biblioteką, kurioje stebėjo spektaklį ,,Batuotas katinas". Taip vaikai paminėjo Pasaulinę knygos dieną.

plačiau
,,Vienas už visus ir visi už vieną

Balandžio 20 d. darželio kieme vyko sportinės varžybos. Vaikai dalyvavo gausybėje estafečių, atlikinėjo įvairius pratimus, ieškojo lobio. Už aktyvų ir sėkmingą pasirodymą varžybose ugdytiniams įteikti diplomai.

plačiau
,,Naminuko

Balandžio 17 d. ,,Naminuko" grupės ugdytiniai vyko į Norkaičius, į Tradicinių amatų centrą. Vaikams labai patiko edukacinė programa apie bitininkystę. Kiekvienas iš ekskursijos parsivežė po medumi kvepiančią žvakutę.

plačiau