Naujienos

Ekskursija į Klaipėdą

Spalio 14 d. ,,Lizdelio" grupės vaikai su auklėtojomis ir tėveliais vyko į Klaipėdą. Keliautojai aplankė Klaipėdos delfinariumą, o Klaipėdos lėlių teatre edukacinės programos metu gamino lėles.

plačiau
Logopedinis projektas ,,Ką gali pirštukai”

2017 m. rugsėjo 25-29 d. darželyje vyko logopedinis projektas ,,Ką gali pirštukai”. Logopedinių pratybų metu vaikai mokėsi naujų pirštukų žaidimų, taip pat lipdė, lankstė, karpė, spalvino, varstė.  Visa tai padeda plėtoti smulkiąją motoriką bei kalbinius įgūdžius.
 

plačiau
KINOLOGŲ VIEŠNAGĖ

Spalio 4-oji – Pasaulinė gyvūnų diena. Šia proga mus aplankė pareigūnai iš VSAT Pagėgių rinktinės. Šunų triukai ir gebėjimai atėmė žadą ir mažiems, ir dideliems.

plačiau
IŠVYKA Į GYVŪNŲ PRIEGLAUDĄ

Spalio 3 d. „Lizdelio“ ir „Smalsučio“ grupių vaikai vyko į gyvūnų prieglaudą Rūgalių kaime. Nesitikėjome, kad tėveliai paaukos gyvūnėliams tiek daug pašaro.

plačiau
Kūrybinių darbų paroda „Sportas – tai jėga“

Rugsėjo 20-29 d.d.vyko vaikų kūrybinių darbų paroda ,,Sportas - tai jėga".

plačiau
 Žolės riedulio pradžiamokslis

Vykdant projektą ,,Sporto šakų dienos 2017" vyresniems ​darželio  vaikučiams sveikatos priežiūros specialistė Aurelija Stepaniukaitė vedė žolės riedulio užsiėmimus.

plačiau
Krepšinio treniruotės patiko visiems!​

Lietuva vadinama krepšinio šalimi, tad kokios sporto šakų dienos gali būti be krepšinio treniruotės. Dėkojame krepšinio klubo ,,Žaibas" treneriui Mariui ir talismanui meškinui už pravestas treniruotes vaikams.

plačiau
Smiginis darželio vaikams

Vykdant projektą ,,Sporto šakų dienos 2017" vaikai buvo supažindinti ir su smiginiu, tik jis buvo pritaikytas pagal vaikų amžių.

plačiau
Sporto šventė ,,Mes visi drauge - sportiška šeima

Rugsėjo 27 dieną darželyje vyko projekto ,,Sporto šakų dienos 2017" baigiamasis renginys- sporto šventė ,,Mes visi drauge - sportiška šeima." Baigiamąją šventę  ,,Lizdelio", ,,Smalsučio", ,,Naminuko", ,,Šilelio" ir ,,Pasakėlės" grupių vaikams organizavo pedagogė Vida Zybartaitė ir sveikatos priežiūros specialistė Aurelija Stepaniukaitė.

plačiau
 Darželyje karate pamoka

Rugsėjo 20 dieną darželyje svečiavosi Tauragės sporto klubo ,,Taurus" karate treneriai Gintaras Cemnalianskis ir Aurimas Galinaitis su ugdytiniais, kurie vedė parodomąją treniruotę vyresniųjų grupių vaikams.  ​

plačiau