Naujienos

Tolerancijos diena

Lapkričio 16 d. minėjome tarptautinę Tolerancijos dieną. Salėje vaikai stebėjo spektakliuką, gamino tolerancijos širdeles, diskutavo apie toleranciją įvairiose situacijose.

plačiau
Sferinis kinas

Lapkričio 12 d. darželio salėje įsikūrė sferinis kinas. Vaikai stebėjo edukacinius filmukus: ,,Liucija. Krentančių žvaigždžių paslaptis" ir ,,Gyvūnai mūsų draugai".

plačiau
Piešinių paroda „Bakterijų tramdytojai

Lapkričio 5-9d.d. visų grupių vaikučiai aktyviai piešė bakterijas, kurias vaizdavo ant rankyčių ir kojyčių, ant dantukų, maisto ir kitų paviršių. Piešinukai iškabinti grupėse. Taip pat visi piešiniai dalyvauja tarptautiniame konkurse „Bakterijų tramdytojai".

plačiau
 Asmens higienos įgūdžių savaitė

Pirma lapkričio savaitė darželyje  „Asmens higienos įgūdžių savaitė". Jos metu vaikams skaitytos paskaitėlės ir priminti svarbiausi higienos aspektai: rankų plovimas, dantukų valymas, viso kūno priežiūra ir t.t. Vaikučiai piešė, klijavo, lipdė savo įsivaizduojamus virusus ir bakteriukus.

plačiau
Helovinas

Spalio 31 d. smagiai atšventėme Heloviną. Tiek raganaičių, velniukų, baubukų ir kitų pabaisiukų darželyje dar nebuvo.

plačiau
Helovino molūgų paroda

Nuo spalio 31 d. darželio kieme eksponuojama Helovino moliūgų-žibintų paroda. Dėkojame vaikučiams ir tėveliams už išradingumą ir aktyvų dalyvavimą šioje iniciatyvoje.

plačiau
Mandagumo ir gerumo savaitė

Spalio 22-26 d.d. darželyja įgyvendinta Gerumo savaitė. Kiekvieną savaitės dieną vykdėme įvairias veiklas: gaminome plakatus ,,Užaugink gerumo medelį", žiūrėjome animacinius filmukus ,,Katino Leopoldo nuotykiai", ,,Smauglio senelė", inscenizavome įvairias situacijas tema ,,Gyvenkime draugiškai ir būkime mandagūs", žaidėme komandinius žaidimus  tema ,,Esu ne vienas", vykdėme Apsikabinimų dieną. Spalio 26 d. salėje vyko baigiamoji Gerumo savaitės šventė ,,Draugai".

plačiau
,,Rudens spalvos

Spalio 1-31 d.d. darželyje eksponuojama vaikų kūrybinių darbų paroda ,,Rudens spalvos".

plačiau
Rudenėlio šventė

Spalio 19 d. salėje vyko rudenėlio šventė ,,Ežio sriuba". Vaikai su ežiene iš rudens gėrybių virė sriubą, šoko, dainavo daineles.

plačiau
Išvyka į mišką

Spalio 12 d. ,,Vyturėlio" grupės vaikai su mokytoja ėjo į mišką stebėti rudenėjančios gamtos. Iš rastų gėrybių sukūrė rudenišką kompoziciją.

plačiau