Naujienos

Akcija „Suteik naują gyvenimą“

Lapkričio 27 d. „Smalsučio“ ir „Lizdelio“ grupių vaikams vyko užsiėmimai „Suteik naują gyvenimą“. Visoje Europoje vyko Europos atliekų mažinimo savaitės renginiai, skirti atliekų prevencijai, mažinimui, pakartotiniam panaudojimui ar perdirbimui.

plačiau
Seminaras „Kaip per žaidimą augti ir pažinti“

Lapkričio 24 d. darželio salėje vyko seminaras pedagogėms. Seminaro metu mokėmės kokybiškai ir turiningai žaisti su vaiku, suprasti savo ir vaikų emocijas, geriau pažinti save. Lektorė Ina Kalvanienė buvo paruošusi eilę veiklų, todėl net nepajautėme, kaip greitai praėjo laikas.

plačiau
Gimnazistai darželyje

Lapkričio 20-24 d.d. darželyje lankosi savanorių gimnazistų komandos. Mokinių parengtos programos tolerancijos tema labai džiugina darželinukus.

plačiau
PGT darželyje

Lapkričio 23 d. darželyje lankėsi PGT komanda su prevencine programa. Ugdytiniai sužinojo, kokie pavojai tyko žiemą, kokiu atveju gali padėti priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, žiūrėjo prevencinius filmukus, buvo supažindinti su ugniagesių apranga  (kai kurie ugdytiniai panoro ją pasimatuoti).

plačiau
Seminaras auklėtojų padėjėjoms

Lapkričio 21 d. vyko seminaras auklėtojų padėjėjoms „Vaikų emociniai poreikiai ir kaip į juos atsiliepti“. 

plačiau
Tolerancijos diena

Lapkričio 16 d. minėjome tarptautinę Tolerancijos dieną. Ugdomųjų veiklų metu vyko diskusijos apie toleranciją, žmonių skirtumus, pagarbą kitokiam.

plačiau
„Gamtai mes draugai“

Lapkričio 15 d.  salėje vyko aplinkosauginė viktorina „Gamtai mes draugai“. Vaikai demonstravo puikias žinias apie gamtos saugojimą, apie augalus, apie taršos pasekmes.

plačiau
Švarių rankų šokis 17

Mūsų darželis dalyvauja ULAC iniciatyvoje ,,Švarių rankų šokis 17”, kurios tikslas - lavinti vaikų rankų higienos bei teisingo kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo įgūdžius.

plačiau
Helovinas

Spalio 27 d. darželio salė virto vaiduoklių, raganų, monstriukų, vampyrų ir panašių baisių sutvėrimų pokylių sale. Ko tik neveikėm: ir šokom, ir vaiduokliukus gaminom, ir podiumu ėjom, ir draugus mumijom pavertinėjom...

plačiau
Moliūgų paroda

Spalio 27 d. darželio kieme išsirikiavo Helovino moliūgai, virtę įspūdingais žibintais. Vaikučių tėveliai, darželio darbuotojai iš peties pasidarbavo, kad tamsus penktadienio rytas tokia nuostabia paroda nušvistų, visur moliūgų uogiene pakviptų.

 

plačiau