Naujienos

TAVA VERSLO SAVAITĖ 2022 m.

Lapkričio 10 d. ,,Uogelės" grupės vaikai lankėsi UAB ,,Meduolis". Susipažino su konditerio-kepėjo profesija. Ragavo vietinių kepinių. Ačiū už šiltą priėmimą.

plačiau
TAVA VERSLO SAVAITĖ 2022 m.

Lapkričio 9 d. ,,Nykštuko" grupės vaikai lankėsi restorane ,,Kings". Susipažino su restorano virtuve ir ragavo picos. Ačiū ,,Kings": kolektyvui.

plačiau
TAVA VERSLO SAVAITĖ 2022 m.

Lapkričio 9 d. ,,Naminuko" grupės vaikai lankėsi  kanceliarinių prekių parduotuvėje-knyginėlyje ,,Officeday". Ačiū už šiltą priėmimą.

plačiau
TAVA VERSLO SAVAITĖ 2022 m.

Ar žinote, kur skaniausi sušiai Vakarų Lietuvoje? Tai kavinė ,,Šaukštelio studija", esanti Tauragėje. Sužinojome kaip atsiranda sušiai. Ragavome. Beveik visiems patiko. Dėkojame ,,Šaukštelio studijos" kolektyvui už kantrybę ir pietus.
 

plačiau
TAVA VERSLO SAVAITĖ 2022 m.

Gruodžio 7 d. ,,Lizdelio" grupės ugdytiniai apsilankė parduotuvėje-kavinėje "Sweet exspress". Šilta aplinka, malonus aptarnavimas, didžiulis pasirinkimas saldumynų. Mes piešėme saldainius, ragavome kakavą ir gavome skanių valgomų dovanų. Dėkojame "Sweet exspress" kolektyvui.
 

plačiau
Helovinas darželyje

Spalio 31 d. vaikučiai buvo sunkiai atpažįstami - kas su kaukėm, kas su kostiumais, kas su įmantriu grimu. Smagu, ir kai grupės draugai ne taip lengvai atpažįsta, ir kai mokytoja Vaiduokliuku ar Raganaite pavadina.

plačiau
Helovino moliūgai

Dėkojame vaikučiams ir jų tėveliams už tokius šiurpius ir išradingus žibintus.

plačiau
Rudenėlio šventė

Spalio 13 d. visus vaikučius mokytojos Nijolė ir Lina kvietė į nuotaikingą Rudenėlio šventę.

plačiau
Lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“  rajono saugaus eismo konkursas

Spalio 11 d. Tauragės lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ inicijavo rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų saugaus eismo konkursą „RAUDONA – STOP, GELTONA – LAUK, ŽALIA – PER GATVĘ DRĄSIAI TRAUK“, skirtą saugaus eismo mėnesiui paminėti, kuriame dalyvavo mūsų darželio ,,Naminuko" grupės ugdytiniai su mokytoja Sigita.

plačiau
išvyka į pargramančio regioninį parką

Spalio 3 d. ,,Uogelės" grupės vaikai vyko į Pagramančio regioninio parko direkciją, Pagramančio piliakalnį, atodangą. Lietaus nebuvo, o vėjas mums nebaisus.

plačiau