Naujienos

,,Ekologų traukinukas

Gegužės 17 d. ,,Šilelio" grupėje lankėsi ,,Šaltinio" progimnazijos ekologų būrelis su vadove Egle Rupšiene.

plačiau
Lik sveikas, lopšeli!

Gegužės 17 dieną  „Saulutės“, „Varpelio“ ir „Uogelės“ grupių vaikučiai buvo pakviesti į salę. Ten su siurprizais ir gera nuotaika jų laukė katytė Rainytė. Visi drauge šoko, dainavo, žaidė ir atsisveikino su lopšelio grupe.

plačiau
Šeimos šventė

Gegužės 16 d. vyko Šeimos šventė „Vaikystės pievelė“. Kiekvienos darželio grupės ugdytiniai atliko muzikinius pasirodymus, kuriuos iš visos širdies skyrė savo mylimiems tėveliams.

 

plačiau
Šventinė „Naminuko“ grupės popietė

Gegužės 16 dieną salėje vyko šventinė „Naminuko“ grupės popietė. Popietė, skirta Šeimos dienai paminėti bei atsisveikinti su grupe, kadangi nuo birželio 1 dienos vaikučiai keliauja į priešmokyklinę grupę. Šventės metu mažieji dainavo daineles, deklamavo eilėraštukus bei kartu su tėveliais linksmai šoko.

plačiau
Mus kalbina knygos lapeliai

Gegužės 10 d. ,,Šilelio" grupėje ,,Pasakų skaitymo" popietėje svečiavosi Mažonų bibliotekos  filialo vyr. bibliotekininkė Ginta Bartkienė.

plačiau
,,Zipio draugai

Gegužės 9 d. ,,Šilelio" grupėje vyko tarptautinės programos ,,Zipio draugai"  baigiamoji šventė.

plačiau
 Meninio skaitymo konkursas „Ar jūs žinote, ar ne, ką vadinam gimtine?

Gegužės 10 dieną mūsų darželio vaikučiai Tomas, Martynas, Greta ir Eivilė dalyvavo meninio skaitymo konkurse „Ar jūs žinote, ar ne, ką vadinam gimtine?", kuris vyko VRCM „Pušelė". Mažieji ne tik deklamavo gražiausias eiles, skirtas gimtinei Lietuvai, bet ir visi drauge sekė pasaką, dainavo. Visi skaitovai buvo apdovanoti knygelėmis ir atšvaitais.​

plačiau
 Edukacinis projektas „Ar tau įdomus geriamasis vanduo

Gegužės 9 dieną darželyje svečiavosi VGTU lektorė dr. Ramunė Albrektienė. Ji priešmokyklinių grupių vaikams vedė edukacinę pamokėlę apie vandens svarbą ir naudą. Vaikučiai atliko paruoštas užduotis, žaidė, o įdomiausia dalis tai - mini laboratorijos ekspermemntai.

plačiau
Sėjos pradžia

Ggužės 8 d. kiškis su kiškiene ir daržininkas paskelbė sėjos pradžią. O jau darbų darbelių laukia, tik spėk suktis. Sėji, laistai, prižiūri, stebi, o žiūrėk, jau ir derlių nuimti laikas.

plačiau
Mamyčių diena

Darželio vaikučiai labai myli savo mamytes: gamino gėlytes, dekoravo darželio kiemą. Tai smagi staigmena mamytėms, atėjusioms pasivesti savo mažųjų iš darželio.

plačiau