Naujienos

 ,,Trispalvę iškelsim

Kovo 8 d. darželio kieme linksmai atšventėme Kovo 11-osios šventę. Iš didžiulių sniego rutulių pastatyta tvirtovė buvo papuošta vaikų gamintomis vėliavėlėmis. Smagios estafetės, gražios dainos apie Lietuvą, masinės eitynės aplink darželį - štai kaip mes mylim Lietuvą.

plačiau
 „Metų laikai pietų lėkštėje

Smalsučio grupės vaikai dalyvavo piešinių konkurse „Metų laikai pietų lėkštėje". Visi kartu jie sukūrė kolektyvinį darbą, kuris buvo įvertintas tarp originaliausių ir apdovanotas vardine padėka.

plačiau
Kaziuko mugė

Kovo 2 d. darželio salėje ir grupėse šurmuliavo Kaziuko mugė. Prekių gausa, vaikų klegesys, tradicinės Kaziuko dainos ir žaidimai abejingų nepaliko.

plačiau
Sveiko maisto cechas

Vasario mėnesį priešmokyklinių grupių ugdytiniai su sveikatos priežiūros specialiste gamino sveikatai palankų maistą. Smalsučio grupės vaikai gamino pieno ir vaisių kokteilį, o Lizdelio grupėje noseles kuteno vaisių salotų kvapai.​

plačiau
Vaikų kūrybinių darbų paroda „Piešiu Lietuvą

Darželio laiptines puošia vaikučių darbeliai tema „Piešiu Lietuvą".

plačiau
Žiemos smagumai

Kai sniego tiek daug, o jis dar ir limpa, statyti sniego pilis ar sniego senius vaikučiams tikras malonumas. ​

plačiau
Lietuvos gimtadienis

Vasario 15 d. salėje atšventėme Lietuvos atkūrimo 100-metį.

plačiau
Lietuvos valstybės šimtmetis

Tauragės lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ bendruomenė pasiruošusi Lietuvos atkūrimo 100-mečiui paminėti.

plačiau
Širdučių šventė

Vasario 14 d. švenčiamą šv. Valentino dieną, šįmet skyrėme Lietuvai. Visi vaikai grupėse darė širdeles Lietuvai, linksminosi, vaišinosi.

Mes tikrai mylim Lietuvą.

plačiau
Užgavėnės

Vasario 13 d. trankiai atšventėme Užgavėnes. Varėme žiemą iš kiemo. Šokome ratelius, deginome negandas, stebėjome Kanapinio ir Lašininio grumtynes, o sudeginę Morę, vaišinomės blynais. Oras pasitaikė nuostabus.

plačiau