Naujienos

Smiginis darželio vaikams
Smiginis darželio vaikams

Vykdant projektą ,,Sporto šakų dienos 2017" vaikai buvo supažindinti ir su smiginiu, tik jis buvo pritaikytas pagal vaikų amžių.

plačiau
Sporto šventė ,,Mes visi drauge - sportiška šeima"
Sporto šventė ,,Mes visi drauge - sportiška šeima

Rugsėjo 27 dieną darželyje vyko projekto ,,Sporto šakų dienos 2017" baigiamasis renginys- sporto šventė ,,Mes visi drauge - sportiška šeima." Baigiamąją šventę  ,,Lizdelio", ,,Smalsučio", ,,Naminuko", ,,Šilelio" ir ,,Pasakėlės" grupių vaikams organizavo pedagogė Vida Zybartaitė ir sveikatos priežiūros specialistė Aurelija Stepaniukaitė.

plačiau
Darželyje karate pamoka
 Darželyje karate pamoka

Rugsėjo 20 dieną darželyje svečiavosi Tauragės sporto klubo ,,Taurus" karate treneriai Gintaras Cemnalianskis ir Aurimas Galinaitis su ugdytiniais, kurie vedė parodomąją treniruotę vyresniųjų grupių vaikams.  ​

plačiau
Sporto šakų dienos 2017
Sporto šakų dienos 2017

Rugsėjo mėnesį darželio pedagogai ir sveikatos priežiūros specialistė organizuoja projektą "Sporto šakų dienos 2017". Rusėjo 19 dieną darželyje apsilankė futbolo treneris Tomas Rimas, kuris vyresnių grupių vaikams vedė futbolo treniruotę.

plačiau
Mus aplankė ,,Žaibas"
Mus aplankė ,,Žaibas

Rugsėjo 4 d. darželio vaikus pradžiugino linksmo meškučio "Žaibo" viešnagė. Meškutis lankėsi grupėse ir kvietė pamėgti krepšinį.

plačiau
Rugsėjo 1-osios šventė
Rugsėjo 1-osios šventė

Rugsėjo 1-ąją darželyje sulaukėme gausaus būrio vaikučių. Vienus sveikinome sugrįžusius, su kitais – naujai pažindinomės.

plačiau