Naujienos

Darnaus judumo savaitė

Rugsėjo 20 d. Kartų parke lopšeliai-darželiai ,,Žvaigždutė" ir ,,Kodėlčius" susibūrė į bendrą mankštą.

plačiau
Sveiki, sugrįžę!

Rugsėjo 1-osios šventė.

plačiau
Vasaros stovykla ,,Basakojė vaikystė

Birželio 12-23 d.d. vyko l.-d. ,,Žvaigždutė" vasaros stovykla ,,Basakojė vaikystė". Veiklų tikrai netrūko: išvyka į Vinetu parką, Taurų parką, kino teatrą, ekskursija po Tauragę, veiklos Kartų parke, piknikai ir t.t.

plačiau
Išvyka į Tauragės muziejų

Gegužės 3 d. ,,Nykštuko" ir ,,Uogelės" vaikučiai vyko į Tauragės muziejų. Vaikams labai patiko ekskusija ir modernios muziejaus ekspozicijos.

plačiau
Šimtas vėjo malūnėlių

Balandžio 26 d. vyko rajoninis raiškiojo skaitymo konkursas ,,Šimtas vėjo malūnėlių". Dėkojame Tauragės raj. ugdymo įstaigoms už aktyvų dalyvavimą.

plačiau
Rajoninis projektas ,,Pasidalinkime draugyste

Balandžio 24 d. dalyvavome l.-d. ,,Ąžuoliukas" organizuotame projekte ,,Pasidalinkime draugyste", kurio metu su l.-d. ,,Kodėlčius" apsikeitėme kriaušaitėmis. Lauksime kol medeliai suaugs ir duos vaisių.

plačiau
Vaikų Velykėlės

Balandžio 11 d. darželio kieme linksmai atšventėme Vaikų Velykėles. Šokom, dainavom, kiaušinukus ridenom.
 

plačiau
ATRANKA SOCIALINIO PEDAGOGO PAREIGYBEI UŽIMTI
ŽEMĖS DIENA

Kovo 20 d. darželio kieme minėjome Žemės dieną. Vaikučiams daug informacijos suteikė ir linksmas užduotis siūlė Vyturėlis ir Gandras. Šventę baigėme pažadu, kad mylėsime ir saugosime motulę Žemę.

plačiau
Kovo 11-oji

Kovo 10 d. darželio kieme paminėjome Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Ištiesieme didžiulę trispalvę, gaminome trispalvius gėlių žiedus. Dalyvavome tarptautinės komisijos iniciatyvoje ,,Gyvasis tautos žiedas".

plačiau