Naujienos

Seminaras auklėtojų padėjėjoms
Seminaras auklėtojų padėjėjoms

Lapkričio 21 d. vyko seminaras auklėtojų padėjėjoms „Vaikų emociniai poreikiai ir kaip į juos atsiliepti“. 

plačiau
Tolerancijos diena
Tolerancijos diena

Lapkričio 16 d. minėjome tarptautinę Tolerancijos dieną. Ugdomųjų veiklų metu vyko diskusijos apie toleranciją, žmonių skirtumus, pagarbą kitokiam.

plačiau
„Gamtai mes draugai“
„Gamtai mes draugai“

Lapkričio 15 d.  salėje vyko aplinkosauginė viktorina „Gamtai mes draugai“. Vaikai demonstravo puikias žinias apie gamtos saugojimą, apie augalus, apie taršos pasekmes.

plačiau
Švarių rankų šokis 17
Švarių rankų šokis 17

Mūsų darželis dalyvauja ULAC iniciatyvoje ,,Švarių rankų šokis 17”, kurios tikslas - lavinti vaikų rankų higienos bei teisingo kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo įgūdžius.

plačiau
Helovinas
Helovinas

Spalio 27 d. darželio salė virto vaiduoklių, raganų, monstriukų, vampyrų ir panašių baisių sutvėrimų pokylių sale. Ko tik neveikėm: ir šokom, ir vaiduokliukus gaminom, ir podiumu ėjom, ir draugus mumijom pavertinėjom...

plačiau
Moliūgų paroda
Moliūgų paroda

Spalio 27 d. darželio kieme išsirikiavo Helovino moliūgai, virtę įspūdingais žibintais. Vaikučių tėveliai, darželio darbuotojai iš peties pasidarbavo, kad tamsus penktadienio rytas tokia nuostabia paroda nušvistų, visur moliūgų uogiene pakviptų.

 

plačiau
,,Aš gerai matau, nes akių mankštą darau"
,,Aš gerai matau, nes akių mankštą darau

Spalio mėnesį darželio sveikatos priežiūros specialistė mokė vaikučius daryti akių mankštą. ​

plačiau
,,Apibėk mokyklą 2017"
,,Apibėk mokyklą 2017

Spalio mėnesį darželio sveikatos priežiūros specialistė Aurelija Stepaniukaitė iniciavo dalyvavimą akcijoje ,,Apibėk mokyklą". Jos metu, esant geram orui, su vaikučiais buvo daroma mankšta ir bėgama aplink darželį.

plačiau
,,Sveikuolių sveikuoliai 2017"
 ,,Sveikuolių sveikuoliai 2017

Spalio 25 dieną penki darželio  ugdytiniai su pedagoge Nijole Meištininkiene ir sveikatos priežiūros specialiste Aurelija Stepaniukaite dalyvavo konkurse ,,Sveikuolių sveikuoliai". Grįžome gerai nusiteikę, su padėkomis ir dovanėlėmis.​

plačiau
Futboliukas
Futboliukas

Spalio 11 d. dalyvavome rajoniniame ikimokyklinių įstaigų sporto renginyje ,,Futboliukas 2017“. Džiaugiamės šauniais mūsų darželio futbolininkais Martynu, Titu ir Mariumi, kurie sugebėjo pelnyti net tris įvarčius.

plačiau