Naujienos

Tauragės dienos

Birželio 2 d. mūsų darželio vaikai dalyvavo Tauragės dienų koncerte ,,Linksmoji karuselė". Dėkojame tėveliams, kurie nepatingėjo ir atvedė vaikučius į koncertą.

plačiau
Vaikų gynimo diena

Birželio 1 d. ,,Smalsučio" ir ,,Lizdelio" grupių vaikai vyko į Tauragės pilies aikštę. Šventės dalyviai piešė kreidelėmis spalvingus piešinius, klausėsi nuotaikingų dainelių. Į darželį grįžome puikios nuotaikos ir su pilnu maišu saldainių.

plačiau
Burnos higienos įgūdžių formavimas darželyje

Gegužės mėnesį darželyje praktiką atliko Kauno kolegijos Medicinos fakulteto studentė Gabrielė. Kūrybinga studentė vykdė daugybę veiklų grupėse.

plačiau
Ekskursija po Tauragę

Gegužės 31 d. ,,Smalsučio" grupės vaikai įsitikino, kad daug daug dar nežinome apie savo gimtąjį miestą. Ekskursijos metu daug sužinojom, daug pamatėm, smagiai pavaikštinėjom.

plačiau
Priešmokyklinukų išleistuvės

Ggeužės 29, 30 dienomis darželio salėje vyko ,,Smalsučio" ir ,,Lizdelio" grupių išleistuvės. Vaikai su pedagogėmis paruošė nuostabius pasirodymus. Šventės pabaigoje būsimiesiems pirmokėliams buvo įteikti priešmokyklinio ugdymo baigimo diplomai. Linkime sėkmės mokykloje.

plačiau
Sveikinam Žalgirių gimnazijos abiturientus

Gegužės 25 d. ,,Lizdelio" grupės vaikai dalyvavo Žalgirių gimnazijos abiturientų Paskutinio skambučio šventėje.
 

plačiau
,,Ekologų traukinukas

Gegužės 17 d. ,,Šilelio" grupėje lankėsi ,,Šaltinio" progimnazijos ekologų būrelis su vadove Egle Rupšiene.

plačiau
Lik sveikas, lopšeli!

Gegužės 17 dieną  „Saulutės“, „Varpelio“ ir „Uogelės“ grupių vaikučiai buvo pakviesti į salę. Ten su siurprizais ir gera nuotaika jų laukė katytė Rainytė. Visi drauge šoko, dainavo, žaidė ir atsisveikino su lopšelio grupe.

plačiau
Šeimos šventė

Gegužės 16 d. vyko Šeimos šventė „Vaikystės pievelė“. Kiekvienos darželio grupės ugdytiniai atliko muzikinius pasirodymus, kuriuos iš visos širdies skyrė savo mylimiems tėveliams.

 

plačiau
Šventinė „Naminuko“ grupės popietė

Gegužės 16 dieną salėje vyko šventinė „Naminuko“ grupės popietė. Popietė, skirta Šeimos dienai paminėti bei atsisveikinti su grupe, kadangi nuo birželio 1 dienos vaikučiai keliauja į priešmokyklinę grupę. Šventės metu mažieji dainavo daineles, deklamavo eilėraštukus bei kartu su tėveliais linksmai šoko.

plačiau