Naujienos

Dainuoju gimtinei

Dalyvavome respublikiniame ikimokyklinio ugdymo projekte,,Dainuoju gimtine", skirtame Lietuvos atkūrimo 100-čiui.

 

https://youtu.be/yM6OtFlfDK0

plačiau
„Švarios mūsų rankos

Balandžio mėnesį darželio sveikatos priežiūros specialistė vaikučiams vedė rankų higienos įgūdžių stiprinimo užsiėmimus.​

plačiau
Chemija priešmokyklinukams

Balandžio 25 d. Žalgirių gimnazistai demonstravo cheminius bandymus ,,Smalsučio" grupėje. Dėkojame už suteiktas žinias ir nepamirštamus įspūdžius.

plačiau
Skaitovų konkursas

Balandžio 25 d. darželyje vyko mažųjų skaitovų konkursas ,,Šalis ta, Lietuva vadinas". Į rajoninį konkursą, kuris vyks VRCM ,,Pušelė" vyks: Eivilė O., Goda V., Tomas Č., Greta Ž., Martynas K.
Pačios gražiausios eilės skamba iš vaikučių lūpų.

plačiau
Išvyka į biblioteką

Balandžio 23 d. ,,Smalsučio" ir ,,Lizdelio" grupių ugdytiniai keliavo į Tauragės vaikų biblioteką, kurioje stebėjo spektaklį ,,Batuotas katinas". Taip vaikai paminėjo Pasaulinę knygos dieną.

plačiau
,,Vienas už visus ir visi už vieną

Balandžio 20 d. darželio kieme vyko sportinės varžybos. Vaikai dalyvavo gausybėje estafečių, atlikinėjo įvairius pratimus, ieškojo lobio. Už aktyvų ir sėkmingą pasirodymą varžybose ugdytiniams įteikti diplomai.

plačiau
,,Naminuko

Balandžio 17 d. ,,Naminuko" grupės ugdytiniai vyko į Norkaičius, į Tradicinių amatų centrą. Vaikams labai patiko edukacinė programa apie bitininkystę. Kiekvienas iš ekskursijos parsivežė po medumi kvepiančią žvakutę.

plačiau
Chemija mažiesiems

Balandžio 5 d. Žalgirių gimnazijos mokinės kartu su chemijos mokytoja Gitana Banziniene pademonstravo, kokia įdomi chemija. Įvairūs bandymai ir eksperimentai labai sudomino darželio ugdytinius. Dėkojame gimnazistėms ir mokytojai už įdomią iniciatyvą.

plačiau
 Velykines pratybos

Paskutinį kovo penktadienį (kovo 30 d.) logopedinės pratybos vyko netradiciškai.  Susirinkę vaikučiai  pasakojo ir dalinosi savo žiniomis apie Velykų šventę, papročius, šeimos tradicijas, aiškinosi kiaušinių marginimo technikos įvairoves, raštų ir spalvų reikšmes. 

plačiau
Velykų šventė

Balandžio 3 d. darželio kieme šurmuliavo būrys vaikų, Velykų kiškis ir Velykė. Gražus pavasario rytas, Velykų tradicijos, dainelės - šventė užsitęsė iki pat pietų...

plačiau