Naujienos

Rudenėlio išdaigos

Spalio 14-18 d.d. darželio kieme buvo eksponuojama vaikų ir tėvelių kūrybinių darbų paroda. Visi eksponatai pagaminti iš daržo ir sodo gėrybių. Džiaugiamės dalyvių aktyvumu ir išmone.

plačiau
RUDENĖLIO ŠVENTĖ

Spalio 15 d. darželio kieme vyko Rudenėlio šventė. Ežiukų šeimyna uoliai ieškojo, kur slepiasi dėdė Rudenėlis, o surado tetą Rudenienę, kuri vaikučius apdovanojo įvairiais grybukais. Vaikai dovanų tikrai nusipelnė, juk taip gražiai dainavo, šoko, vaidino.

plačiau
Dainavome ligoninėje

Spalio 10 d. ,,Smalsučio" grupės vaikai maloniai pradžiugino ligonius, atlikdami nuotaikingas daineles. Vaikai džiaugėsi geru darbu, gautu dėmesiu ir dovanėlėmis.

plačiau
,,Naminuko

Spalio 9 d. ,,Naminuko" grupės vaikai vyko į Tradicinių amatų centrą. Vaikučiams labai patiko edukacinė programa apie bitininkystę.

plačiau
,,Šilelio

Spalio 8 d. ,,Šilelio" grupės vaikai vyko į Tradicinių amatų centrą. Vaikučiams labai patiko edukacinė programa apie bitininkystę.

plačiau
Sporto diena

Spalio 7 d. - Sporto diena. Vaikai salėje dalyvavo gausybėje estafečių, mankštinosi pagal linksmą muziką.

plačiau
Šypsenų diena

Paskutinį spalio penktadienį minėjome Pasaulinę šypsenų dieną. Kalbėjome apie tai, kaip svarbu būti vieni kitiems maloniais, o ir veidukas su šypsena daug gražesnis.
 

plačiau
Naujų konteinerių atidarymo šventė

Spalio 4 d. ,,Smalsučio" ir ,,Lizdelio" grupių vaikai dalyvavo naujų konteinerių atidarymo programoje. Mažieji dalyvavo estafetėse, viktorinoje. Vaikai puikiai pasilinksmino ir dar gavo dovanų. Dėkojame organizatoriams.

plačiau
Rajoninis ,,Saugaus eismo

Spalio 3 d. ,,Lizdelio" grupės komanda vyko į l.-d. ,,Ąžuoliukas", kuris organizavo saugaus eismo konkursą. Vaikai atlikinėjo įvairias užduotis, pabendravo su policijos bičiuliu Amsiu, gavo gražių dovanėlių.

plačiau
Išvyka į mišką

Spalio 3 d. ,,Pasakėlės" ir ,,Naminuko" grupės vaikučiai su auklėtojomis stebėjo rudenėjantį mišką, žaidė judriuosius žaidimus.

plačiau