Naujienos

Ryto mankšta

Birželio mėnesį darželio sveikatos priežiūros specialistė vaikučiams vedė ryto mankštą lauke. Oras buvo puikus, mažųjų nuotaika žaisminga, tad mankštintis - vienas malonumas.​

plačiau
Joninės

Birželio 22 d. linksmai atšventėme Jonines. Laikėmės įvairiausių tradicijų: įvairūs vainikai, Joninių dainos ir šokiai, paparčio žiedo ieškojimas, prausimasis rasa, kupolė..

plačiau
Projektas ,,Šešėlių teatro kūrybinės dirbtuvės

Birželio 15 d. Lietuvos meno kūrėjų asociacijos projektas ,,Šešėlių teatro kūrybinės dirbtuvės“ suteikė galimybę mūsų darželio vaikams pabūti tikrais kūrėjais, improvizuoti, išlaisvinti savo kūrybiškumą. Tikimės ir ateityje panašių projektų.

plačiau
„Saugi vasara 2018

Gegužės mėnesį darželio sveikatos priežiūros specialistė vyresniųjų grupių vaikams vedė pamokėles tema ,,Saugi vasara 2018". Jų metu kalbėta apie saugų elgesį prie vandens, traumų ir perkaitimo saulėje prevenciją, aptartas saugus elgesys su naminiais gyvūnais, kaimo gyvuliais, pakartota rankyčių plovimo technika.​

plačiau
Tauragės dienos

Birželio 2 d. mūsų darželio vaikai dalyvavo Tauragės dienų koncerte ,,Linksmoji karuselė". Dėkojame tėveliams, kurie nepatingėjo ir atvedė vaikučius į koncertą.

plačiau
Vaikų gynimo diena

Birželio 1 d. ,,Smalsučio" ir ,,Lizdelio" grupių vaikai vyko į Tauragės pilies aikštę. Šventės dalyviai piešė kreidelėmis spalvingus piešinius, klausėsi nuotaikingų dainelių. Į darželį grįžome puikios nuotaikos ir su pilnu maišu saldainių.

plačiau
Burnos higienos įgūdžių formavimas darželyje

Gegužės mėnesį darželyje praktiką atliko Kauno kolegijos Medicinos fakulteto studentė Gabrielė. Kūrybinga studentė vykdė daugybę veiklų grupėse.

plačiau
Ekskursija po Tauragę

Gegužės 31 d. ,,Smalsučio" grupės vaikai įsitikino, kad daug daug dar nežinome apie savo gimtąjį miestą. Ekskursijos metu daug sužinojom, daug pamatėm, smagiai pavaikštinėjom.

plačiau
Priešmokyklinukų išleistuvės

Ggeužės 29, 30 dienomis darželio salėje vyko ,,Smalsučio" ir ,,Lizdelio" grupių išleistuvės. Vaikai su pedagogėmis paruošė nuostabius pasirodymus. Šventės pabaigoje būsimiesiems pirmokėliams buvo įteikti priešmokyklinio ugdymo baigimo diplomai. Linkime sėkmės mokykloje.

plačiau
Sveikinam Žalgirių gimnazijos abiturientus

Gegužės 25 d. ,,Lizdelio" grupės vaikai dalyvavo Žalgirių gimnazijos abiturientų Paskutinio skambučio šventėje.
 

plačiau