Naujienos

,,Naminuko

Gruodžio 5 d. darželio salėje vyko ,,Naminuko" grupės vaikučių vakaronė su tėveliais. Adventinės vakaronės baigėsi, dabar jau lauksim Kalėdų Senelio.

plačiau
Eglutės įžiebimo šventė

Gruodžio 4 d. darželio kieme vyko eglutės įžiebimo šventė. Ant laužo virėme arbatą, vaišinomės sausainiais, šokome, dainavome, maloniai pabendravome. Už eglutę dėkojame Amelijos Onos tėveliams, o už vaišes VšĮ ,,Bruneros".

plačiau
Išvyka į Radviliškį

Gruodžio 3 d. 9 mūsų darželio vaikai su tėveliais, meninio ugdymo mokytoja ir direktoriumi vyko į Radviliškio l.-d. ,,Eglutė", kuriame vyko respublikinė šventė ,,Angelo sparnas". Grįždami turistai užsuko, į Šiauliuose esantį Katinų muziejų.

plačiau
Projektas ,,Draugystė

,,Lizdelio" ir ,,Smalsučio" grupės vaikučiai su mokytojomis dalyvavo UAB ,,Imsema" organizuotame bendrame grupės meninių darbų konkurse ,,Draugystė". Dėkojame tėveliams, kurie palaikė savo vaikučius ir balsavo už piešinius.

plačiau
,,Šilelio

Gruodžio 3 d. vyko ,,Šilelio" grupės adventinė vakaronė. Nors vaikučiai dar maži, bet programėlę paruošė kaip dideli. Džiaugiamės.

plačiau
Adventas

Gruodžio 2 d. darželio bendruomenė uždegė pirmąją adventinę žvakutę. Nekantriai lauksime šv. Kalėdų.

plačiau
,,Lizdelio

Lapkričio 29 d. salėje vyko ,, Lizdelio" gr.  adventinė vakaronė. Vaikučiai mėgavosi tėvelių dėmesiu, džiaugėsi paruošę gražią programėlę.
 

plačiau
,,Smalsučio

Lapkričio 28 d. ,,Smalsučio" grupės vaikučiai pademonstravo tėveliams adventinę programėlę.

plačiau
,,Pasakėlės

Lapkričio 26 d. salėje vyko ,,Pasakėlės" grupės adventinė vakaronė. Vaikai su tėveliais ir mokytojomis jaukiai pavakarojo, pabendravo.

plačiau
Sveikos gyvensenos užsiėmimai

Fizinis aktyvumas yra būtina sveikos gyvensenos dalis, teigiamai veikianti vaiko, o vėliau ir suaugusiojo sveikatą. Jis ypač svarbus ikimokyklinio amžiaus vaikams, kurie intensyviai auga ir vystosi. Tad lapkričio 20 – 25 dienomis  lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ vaikučiai buvo supažindinti su vienu iš žmogaus sveikatos komponentų – fiziniu aktyvumu, kadangi Tauragės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą darželyje, Raminta Lešinskaitė vaikams papasakojo kas yra sveikata, kokie komponentai ją sudaro, o įgytas žinias užtvirtino praktiniu užsiėmimu – mankšta, kurios metu netrūko juoko bei šypsenų.

plačiau