Naujienos

Žemės diena

Kovo 20 d. smagiai paminėjome Žemės dieną. Rūšiavome šiukšles, dalyvavom estafetėse, dainavom, šokom. Sumanūs vaikai neterš mūsų planetos Žemės, nes tik švarioje aplinkoje gyvensim sveiki ir laimingi.

plačiau
Padovanokim paukščiukams namus 2018

Džiugu, jog mūsų darželio ugdytiniai aktyviai dalyvavo tradicinėje akcijoje „Padovanokim paukščiukams namus 2018". Labai smagu, kad organizatoriai skiria deramą dėmesį gyvajai gamtai ir skatina jos pajautimą vaikų širdelėse, suteikia erdvę dalyvių meninei saviraiškai, prasmingam tėvų laikui kartu su vaikais, pabuvimą gryname ore.

plačiau
Šaškių turnyras 2018

Kovo 14 d. darželio salėje vyko Šaškių turnyras 2018. Po daugybės sužaistų partijų, įtempto žaidimo ir azarto, paaiškėjo turnyro nugalėtojai: Nojus S. - ,,Lizdelio" gr., Jokūbas M. ir Matas Š. - ,,Naminuko" gr., Eivis K. ,,Pasakėlės" gr. Visi turnyro dalyviai apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

plačiau
 ,,Trispalvę iškelsim

Kovo 8 d. darželio kieme linksmai atšventėme Kovo 11-osios šventę. Iš didžiulių sniego rutulių pastatyta tvirtovė buvo papuošta vaikų gamintomis vėliavėlėmis. Smagios estafetės, gražios dainos apie Lietuvą, masinės eitynės aplink darželį - štai kaip mes mylim Lietuvą.

plačiau
 „Metų laikai pietų lėkštėje

Smalsučio grupės vaikai dalyvavo piešinių konkurse „Metų laikai pietų lėkštėje". Visi kartu jie sukūrė kolektyvinį darbą, kuris buvo įvertintas tarp originaliausių ir apdovanotas vardine padėka.

plačiau
Kaziuko mugė

Kovo 2 d. darželio salėje ir grupėse šurmuliavo Kaziuko mugė. Prekių gausa, vaikų klegesys, tradicinės Kaziuko dainos ir žaidimai abejingų nepaliko.

plačiau
Sveiko maisto cechas

Vasario mėnesį priešmokyklinių grupių ugdytiniai su sveikatos priežiūros specialiste gamino sveikatai palankų maistą. Smalsučio grupės vaikai gamino pieno ir vaisių kokteilį, o Lizdelio grupėje noseles kuteno vaisių salotų kvapai.​

plačiau
Vaikų kūrybinių darbų paroda „Piešiu Lietuvą

Darželio laiptines puošia vaikučių darbeliai tema „Piešiu Lietuvą".

plačiau
Žiemos smagumai

Kai sniego tiek daug, o jis dar ir limpa, statyti sniego pilis ar sniego senius vaikučiams tikras malonumas. ​

plačiau
Lietuvos gimtadienis

Vasario 15 d. salėje atšventėme Lietuvos atkūrimo 100-metį.

plačiau