Naujienos

,,Aš gerai matau, nes akių mankštą darau

Spalio mėnesį darželio sveikatos priežiūros specialistė mokė vaikučius daryti akių mankštą. ​

plačiau
,,Apibėk mokyklą 2017

Spalio mėnesį darželio sveikatos priežiūros specialistė Aurelija Stepaniukaitė iniciavo dalyvavimą akcijoje ,,Apibėk mokyklą". Jos metu, esant geram orui, su vaikučiais buvo daroma mankšta ir bėgama aplink darželį.

plačiau
 ,,Sveikuolių sveikuoliai 2017

Spalio 25 dieną penki darželio  ugdytiniai su pedagoge Nijole Meištininkiene ir sveikatos priežiūros specialiste Aurelija Stepaniukaite dalyvavo konkurse ,,Sveikuolių sveikuoliai". Grįžome gerai nusiteikę, su padėkomis ir dovanėlėmis.​

plačiau
Futboliukas

Spalio 11 d. dalyvavome rajoniniame ikimokyklinių įstaigų sporto renginyje ,,Futboliukas 2017“. Džiaugiamės šauniais mūsų darželio futbolininkais Martynu, Titu ir Mariumi, kurie sugebėjo pelnyti net tris įvarčius.

plačiau
Kirmėlaitė iš moliūgų

Darželio kieme apsigyveno oranžinė kirmėlaitė. Dėkojame tėveliams už gausiai suneštus moliūgus.

plačiau
Derliaus nuėmimo šventė

Spalio 17 d. nuotaikingai nuėmėme derlių, suformavom komposto talpyklą. Džiugu vaikams sverti, skaičiuoti, ragauti, ką pavasarį sėjo, kruopščiai prižiūrėjo.
 

plačiau
Ekskursija į Klaipėdą

Spalio 14 d. ,,Lizdelio" grupės vaikai su auklėtojomis ir tėveliais vyko į Klaipėdą. Keliautojai aplankė Klaipėdos delfinariumą, o Klaipėdos lėlių teatre edukacinės programos metu gamino lėles.

plačiau
Logopedinis projektas ,,Ką gali pirštukai”

2017 m. rugsėjo 25-29 d. darželyje vyko logopedinis projektas ,,Ką gali pirštukai”. Logopedinių pratybų metu vaikai mokėsi naujų pirštukų žaidimų, taip pat lipdė, lankstė, karpė, spalvino, varstė.  Visa tai padeda plėtoti smulkiąją motoriką bei kalbinius įgūdžius.
 

plačiau
KINOLOGŲ VIEŠNAGĖ

Spalio 4-oji – Pasaulinė gyvūnų diena. Šia proga mus aplankė pareigūnai iš VSAT Pagėgių rinktinės. Šunų triukai ir gebėjimai atėmė žadą ir mažiems, ir dideliems.

plačiau
IŠVYKA Į GYVŪNŲ PRIEGLAUDĄ

Spalio 3 d. „Lizdelio“ ir „Smalsučio“ grupių vaikai vyko į gyvūnų prieglaudą Rūgalių kaime. Nesitikėjome, kad tėveliai paaukos gyvūnėliams tiek daug pašaro.

plačiau