Naujienos

ADVENTAS

Lapkričio 30 d. darželio bendruomenė paminėjo Advento pradžią, uždegė pirmą Advento žvakelę. Mėgausimės jaukiu laukimu.

plačiau
DRAUGO DIENA

Lapkričio 29 d. minėjome Draugo dieną. Vaikai su mokytojomis lankė kitų grupių vaikučius. Kartu žaidėm, pažindinomės, linksminomės. Dalyvaujame tarptautiniame projekte ,,Draugystės pynė", todėl dovanojome vieni kitiems draugystės apyrankes.

plačiau

Lapkričio 19-29 d.d. darželio salėje vyko adventinės vakaronės, kurių metu vaikučiai pademonstravo tėveliams adventines programas, kartu pynė adventinį vainiką, degė žvakelę. Šv. Kalėdos ne už kalnų, jaukaus laukimo.

plačiau
Regioninėje šventėje ,,Pažinsi tautosaką - atrasi save

Lapkričio 28 d. mūsų darželio ugdytinė Gustė iš ,,Lizdelio" grupės kartu su meninio ugdymo mokytoja Violeta Girdžiuviene dalyvavo regioninėje šventėje ,,Pažinsi tautosaką - atrasi save" Bikavėnuose, Šilutės rajone.

plačiau
„Sveikas maistas- sveikas vaikas

Lapkričio 8 yra minima kaip Europos sveikos mitybos diena. Siekiant formuoti vaikų sveiko maisto pasirinkimo įpročius, darželio sveikatos priežiūros specialistė lapkričio 12- 23 d. vedė užsiėmimus grupėse „Sveikas maistas - sveikas vaikas". Jų metu aptarta sveiko maisto pasirinkimo piramidė, vaikai atliko paruoštas užduotėles ir dalyvavo mini egzamine „Kokia tai daržovė?"

plačiau
 Piešinių konkursas „Bakterijų tramdytojai

Norime  pasidžiaugti, kad net trys mūsų darželio vaikučiai laimėjo prizus skelbtame piešinių konkurse „Bakterijų tramdytojai". Po elektroninį termometrą laimėjo „Gintarėlio" grupės ugdytinis Jokūbas,  „Šilelio" grupės ugdytinė Amelija  ir „Smalsučio" grupės ugdytinė Jorūnė Kazakevičiūtė. Bekontaktis elektroninis termometras atitenka aktyviausiai į konkursą įsitraukusiai „Gintarėlio" grupei, o marškinėliais pasipuoš darželio sveikatos priežiūros specialistė. Dėkojame vaikučiams, jų tėveliams ir pedagogėms už aktyvų dalyvavimą.

plačiau
Tolerancijos diena

Lapkričio 16 d. minėjome tarptautinę Tolerancijos dieną. Salėje vaikai stebėjo spektakliuką, gamino tolerancijos širdeles, diskutavo apie toleranciją įvairiose situacijose.

plačiau
Sferinis kinas

Lapkričio 12 d. darželio salėje įsikūrė sferinis kinas. Vaikai stebėjo edukacinius filmukus: ,,Liucija. Krentančių žvaigždžių paslaptis" ir ,,Gyvūnai mūsų draugai".

plačiau
Piešinių paroda „Bakterijų tramdytojai

Lapkričio 5-9d.d. visų grupių vaikučiai aktyviai piešė bakterijas, kurias vaizdavo ant rankyčių ir kojyčių, ant dantukų, maisto ir kitų paviršių. Piešinukai iškabinti grupėse. Taip pat visi piešiniai dalyvauja tarptautiniame konkurse „Bakterijų tramdytojai".

plačiau
 Asmens higienos įgūdžių savaitė

Pirma lapkričio savaitė darželyje  „Asmens higienos įgūdžių savaitė". Jos metu vaikams skaitytos paskaitėlės ir priminti svarbiausi higienos aspektai: rankų plovimas, dantukų valymas, viso kūno priežiūra ir t.t. Vaikučiai piešė, klijavo, lipdė savo įsivaizduojamus virusus ir bakteriukus.

plačiau