Naujienos

INFORMACIJA TĖVELIAMS DĖL MOKESČIO UŽ DARŽELĮ
INFORMACIJA TĖVELIAMS DĖL MOKESČIO UŽ DARŽELĮ

Nuo balandžio 1 d. keičiasi mokesčio už darželį tvarką. Visą informaciją rasite (čia)

Praūžė ilgai lauktas olimpinis festivalis „Žaidimų fiesta 2022“

Radviliškio miesto centriniame stadione kovo 25 dieną džiugiai ir nuotaikingai sportavo mažieji ugdytiniai, kurie dalyvavo kasmetiniame Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ organizuojamame olimpiniame festivalyje „Žaidimų fiesta 2022“. Po festivalio aplankėme Šiaulių Lapę ir Kačių muziejų.

plačiau
ŽEMĖS DIENA

Kovo 17 d. 4-ios vyriausiųjų vaikučių grupės kartu su mokytojomis dalyvavo l.-d. ,,Ąžuoliukas" inicijuotoje Žemės dienos šventėje. Renginys vyko J. Kalvano parke.

plačiau
Kovo 11-osios šventė

Paminėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną drželyje.

plačiau
Paroda ,,Lietuva – mano širdyje ir lūpose“

Darželio ugdytiniai kartu su pedagoge Alina dalyvavo tarptautinėje virtualioje kūrybinių nuotraukų parodoje ,,Lietuva – mano širdyje ir lūpose“. Parodą galite aplankyti ir Jūs (Virtuali paroda).

plačiau
Kaziuko turgus

Kovo 4 d. darželyje šurmuliavo Kaziuko turgus.  Visame darželyje skambėjo liaudiška muzika, aidėjo pardavėjų ir pirkėjų klegesys.

plačiau
Užgavėnės

Kovo 1 dieną iš pat ryto  vaikai su mokytojomis kibo į darbus, ruošėsi  Užgavėnėms. Ugdytiniai gamino kaukes, barškučius, maišė tešlą ir kepė blynus.

plačiau
,,Ketureilis Lietuvai gimtinei“

Vaikai, lankantys logopedines pratybas, kartu su logopede Rima Liepiene dalyvauja Respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų, pedagogų virtualiame kūrybiniame projekte ,,Ketureilis Lietuvai gimtinei“. Kartu su vaikais kūrėme ir iliustravome ketureilius, skirtus Lietuvai gimtinei.

Džiaugiamės mažųjų darbeliais ir kūryba!

plačiau
ŠV. AGOTOS, DUONOS DIENA

Vasario 4 d. darželyje vaikai susipažino su Šv. Agotos, Duonos diena. Mokytojos vaikams papasakojo, kaip ir iš ko yra gaminama duona, kuo ji yra ypatinga, ir kodėl ją turime gerbti ir mylėti.
Vaikai ragavo skirtingų rūšių duoną, susipažino su grūdų įvairove bei senais lietuvių liaudies papročiais ir tradicijomis – kodėl duonelė laikoma šventa ir kaip švenčiama Šv. Agotos diena.

plačiau
Rajoninis konkursas „Dainų dainelė“

Mūsų darželio ugdytinė Liucija Mickūnaitė dalyvavo rajoniniame ,,Dainų dainelė" konkurse. Liuciją šiam konkursui ruošė meninio ugdymo mokytoja Inga Žiaušienė.  Dėkojame Liucijai ir jos tėveliams, mokytojai Ingai. Sveikiname patekus į konkurso antrąjį etapą.

plačiau