Naujienos

Ekskursija į Lietuvos zoologijos sodą

Gegužės 15 d. ,,Smalsučio" ir ,,Šilelio" grupių vaikai vyko į ekskursiją į atsinaujinusį Lietuvos zoologijos sodą Kaune. Pamatėme daug įvairių gyvūnų, pasivaikščiojome, smagiai bendravome autobuse ir dalijomės įspūdžiais.

plačiau
Lėlių teatrų festivalis

Gegužės 15 d. ,,Gintarėlio" ir ,,Lizdelio" grupių vaikai vyko į vaikų bibliotekos kiemą į Lėlių teatrų festivalį. Buvo labai įdomu ir linksma.

plačiau
Ilgalaikis rajoninis projektas ,,Pasidalinkime draugyste

Gegužės 8 d. su ,,Šilelio" grupės vaikais vykome į VRCM ,,Pušelė" sodinti vaismedžių ir pabendrauti. Gegužės 14 d. sulaukėme svečių iš ,,Pušelės". Dalyvaujame l.-d. ,,Ąžuoliukas" inicijuotame projekte ,,Pasidalinkime draugyste".

plačiau
Akordeonininkų koncertas ,,Žvaigždutėje

Gegužės 3 d. darželio salėje koncertavo Tomo Altaravičiaus vadovaujama akordeonistų grupė. Vaikai ne tik klausėsi koncerto, bet ir buvo supažindinti su šiuo instrumentu. Taip paminėjome pasaulinę akordeono dieną.

plačiau
Rajoninis skaitovų konkursas

Balandžio 24 d. vykome į VRCM ,,Pušelė" į rajoninį skaitovų konkursą. Dėkojame ,,Pušelės" darbuotojams už gražų renginį ir turiningai praleistą laiką.

plačiau
Skaitovų atranka

Balandžio 17 d. darželio salėje vyko skaitovų atranka į rajoninį konkursą. Džiaugiamės gražiais vaikučių pasirodymais.

plačiau
Vaikų Velykėlės

Balandžio 3 d. darželio kieme linksmai atšventėme vaikų Velykėles. Ridenome margučius, dainavome, šokome, dalyvavome viktorinoje.
 

plačiau
Išvyka į Pagramantį

Kovo 28 d. ,,Šilelio" gr. vaikai vyko Pagramančio regioninį parką, į kiaušinių marginimo edukaciją.
 

plačiau

Žemės diena

Kovo 20 d. darželio kieme minėjome Pasaulinę Žemės dieną. Atlikinėjome įvairias užduotis, šokome, dainavome, surengėme plakatų parodą STEAM laboratorijoje.

plačiau