Struktūra ir kontaktai » Administracija ir pedagoginiai darbuotojai

 

ADMINISTRACIJA

 

Vardas, pavardė Pareigos Elektroninis paštas Telefonas
Giedrė Valantiejūtė direktoriaus pav. ugdymui atliekanti direktorės pareigas

ugdymas.darzelis@gmail.com

giedre.valantiejute@gmail.com

8 446 57130;

mob. 861542267

Elena Kėdaitienė direktoriaus pav. ūkiui elena.kedaitiene@gmail.com

8 446 57133;

mob. 862076074

Irma Balandienė vyr. buhalterė irma.taurage@gmail.com 8 446 57133
Aurelija Stepaniukaitė sveikatos priežiūros specialistė darzelis.sveikata@gmail.com 8 446 57133
Loreta Stirbienė sekretorė loreta.darzelis@gmail.com

8 446 57130;

mob. 860798148

 

 

PEDAGOGAI

 

 


Vardas, pavardė
Užimamos pareigos Išsilavinimas Specialybė Kvalifikacinė kategorija
Giedrė Valantiejūtė direktoriaus pavaduotoja ugdymui laikinai atliekanti direktoriaus pareigas aukštasis vokiečių kalbos mokytoja mok.
Adolfina Peldžiuvienė meninio ugdymo pedagogė aukštesnysis chorinio dirigavimo mokytoja vyr. mok.
Laimutė Būdienė auklėtoja aukštesnysis ikimokyklinio ugdymo pedagogė vyr. aukl.
Violeta Macijauskienė auklėtoja aukštesnysis ikimokyklinio ugdymo pedagogė vyr. aukl.
Vitalija Urbutienė auklėtoja aukštesnysis ikimokyklinio ugdymo pedagogė vyr. aukl.
Sigita Blaževyčienė auklėtoja aukštesnysis ikimokyklinio ugdymo pedagogė vyr. aukl.
Daiva Račkovskienė auklėtoja aukštasis ikimokyklinio ugdymo pedagogė vyr. aukl.
Asta Gerdauskienė priešmokyklinio ugdymo pedagogė aukštasis ikimokyklinio ugdymo pedagogė vyr. aukl.
Birutė Šedienė auklėtoja aukštasis ikimokyklinio ugdymo pedagogė vyr. aukl.
Vida Zybartaitė auklėtoja aukštasis ikimokyklinio ugdymo pedagogė vyr. aukl.
Nijolė Meištininkienė priešmokyklinio ugdymo pedagogė aukštasis ikimokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė
Gitana Erciuvienė auklėtoja aukštasis ikimokyklinio ugdymo pedagogė vyr. aukl.
Rasa Janušauskienė auklėtoja aukštesnysis ikimokyklinio ugdymo pedagogė vyr. aukl.
Asta Vaišnorienė auklėtoja aukštesnysis ikimokyklinio ugdymo pedagogė vyr. aukl.
Džeiralda Preikšaitienė auklėtoja aukštasis ikimokyklinio ugdymo pedagogė vyr. aukl.
Ramutė Dabulskienė auklėtoja aukštesnysis ikimokyklinio ugdymo pedagogė vyr. aukl.
Andželika Grikietienė auklėtoja aukštesnysis ikimokyklinio ugdymo pedagogė vyr. aukl.
Svetlana Bagdonienė auklėtoja aukštasis ikimokyklinio ugdymo pedagogė vyr. aukl.
Laimutė Itnerienė auklėtoja aukštesnysis ikimokyklinio ugdymo pedagogė vyr. aukl.
Jolanta Gančierienė auklėtoja aukštasis ikimokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė
Dalia Balčienė auklėtoja

 

aukštasis
 

ikimokyklinio ugdymo pedagogė vyr. aukl.
Lina Trijonienė auklėtoja aukštasis ikimokyklinio ugdymo pedagogė vyr. aukl.
Indrė Kleinienė auklėtoja aukštasis ikimokyklinio ugdymo pedagogė aukl.
Rima Liepienė logopedė aukštasis spec. pedagogas
logopedė
vyr. mok.
Vaida Mačiulienė psichologė aukštasis psichologė III kategorija