Naujienos

Žemės diena

Kovo 20 d. darželyje minėjome Tarptautinę Žemės dieną. Dalyvavome estafetėse, rūšiavom atliekas, šokom, dainavom, piešėm piešinius mūsų motulei žemei.

plačiau
Kūrybinių darbų paroda ,,Antrasis daiktų gyvenimas

Nuo kovo 18 d. darželyje eksponuojama vaikų ir tėvelių kūrybinių darbų paroda iš antrinių žaliavų. Dėkojame už kūrybiškumą ir nuostabius eksponatus parodai.

plačiau
Kovo 11-oji

Kovo 8 d. minėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Darželio šermukšnių alėja virto ,,Lietuvos varpelių alėja". Skambant dainoms apie Lietuvą puošėme medelius ir maži, ir dideli.

 

plačiau
Užgavėnės

Kovo 5 d. trankiai atšventėme Užgavėnes. Grupėse vaišinomės blynais, lauke degė Morė, Lašininis su Kanapiniu kovojo. Vaikai su mokytojomis žaismingai išvarė žiemą iš kiemo.

plačiau
Kaziuko turgus

Kovo 4 d. darželyje šurmuliavo Kaziuko turgus. Kas salėje linksminosi ir prekiavo, kas grupėse savo darbelius mainė ir pardavinėjo.

plačiau
,,Tramtatulis

Vasario 27 d. ,,Lizdelio" grupės ugdytinė Gustė R. kartu su meninio ugdymo mokytoja Violeta dalyvavo respublikiniame liaudies atlikėjų konkurse ,,Tramtatulis".

plačiau
Vasaris - sveikatingumo mėnuo

Vasario 1–15  sveikatos priežiūros specialistė organizavo netradicinius psichinės sveikatos gerinimo užsiėmimus vaikams. Jų metu vaikai piešė ant sniego. Piešimas yra vienas iš puikiausių būdų vaikams išreikšti savo emocijas ir nuotaiką. Mažiesiems ši veikla buvo netikėta, todėl labai patiko, nuteikė itin pozityviai.

plačiau
Lietuvos gimtadinis

Vasario 15 d. atšventėme 101-ąsias Lietuvos nepriklausomybės metines.

plačiau
Širdelių diena

Vasario 14 d. salėje atšventėme Širdelių šventę. Mikė Pūkuotukas su savo geriausiu draugu Knysliuku parodė vaikams nuotaikingą spektaklį, vaikai atlikinėjo įvairias nuotaikingas užduotis, šoko, dainavo.

plačiau
Duonos diena

Vasario 5 d. darželio grupėse vyko Duonos dienos veiklos. Skani mūsų kasdieninė duonelė, ypač dalinantis su draugu.

plačiau