Įvykusių renginių archyvas

Per takelį žengiu - pėdutes mankštinu

Rugpjūčio mėnesį darželio sveikatos priežiūros specialistė vaikams organizavo plokščiapėdystės profilaktikos užsiėmimus. Vaikučiai smagiai žingsniavo įrengtu akmenėlių takeliu, o pėdutes ilsino vaikščiodami po žolytę. ​

plačiau
Įkvėpk, iškvėpk - savo kūną stebėk

Darželio sveikatos priežiūros specialistė parengė ilgalaikį sveikatingumo projektą "Darželio kiemas- ten sportuoja kiekvienas". Vienas iš projekto tikslų yra vaikų sveikatos stiprinimas, tad birželio mėnesį buvo organizuoti žaismingi plaučių stiprinimo užsiėmimai lauke.

plačiau
Rytinė mankšta lauke

Esant palankiam orui birželio mėnesį darželio sveikatos priežiūros specialistė vaikučius kvietė į rytines mankštas lauke.

plačiau
Visi šypsosi viena kalba!

Mūsų darželio vaikučiai birželio 1-ąją dalyvavo  Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir Tauragės odontologijos centro organizuotoje šventėje "Visi šypsosi viena kalba!". Kartu su didžiuliu būriu žmonių siekėme dantukų valymo rekordo. Kiekvienas vaikas gavo dovanų kepurėlę ir dantų šepetuką.

plačiau
Švarios rankos - sveikas vaikas

Gegužės 5 diena yra minima  kaip Pasaulinė rankų higienos diena. Visą gegužės mėnesį sveikatos priežiūros specialistė darželio vaikams vedė šviečiamuosius- parodomuosius užsiėmimus, kurių metu buvo gilinami rankų plovimo technikos įgūdžiai.

plačiau
„Pasaka Nr. 117“

Gegužės 15 d. stebėjome Genovaitės Urmonaitės režisuotą spektaklį „Pasaka Nr. 117“. Ne tik stebėjome, bet ir turėjome galimybę jame patys sudalyvauti.

plačiau
Tarptautinis projektas „Mažiau šiukšlių“

Gegužės 9 d. popietę mūsų darželyje svečiavosi „Šaltinio“ ir „Tarailių“ progimnazijų mokiniai. Jie teatralizuotai pristatė tarptautinį projektą, surengė viktoriną.

plačiau
Spektaklis „Strakaliukas ir Makaliukas“

Gegužės 9 d. stebėjome „Aušros“ pagrindinės mokyklos ketvirtokų spektaklį. Dėkojame už teigiamas emocijas, turiningai praleistą laiką.

plačiau
„Pailsėk, mamyte“

Dalyvavome rajoniniame ikimokyklinių įstaigų projekte „Pailsėk, mamyte“, kuris skirtas Motinos dienai paminėti. Štai kaip kūrybiškai kiekvienos darželio grupės ugdytiniai su auklėtojomis išmargino kėdes mamytėms.

plačiau
Išvyka į Lauksargius

Gegužės 2 d. „Lizdelio“ grupės vaikai su meninio ugdymo mokytoja Jūrate ir auklėtoja Asta vyko į Lauksargių globos namus pradžiuginti senelių.

plačiau